منوی نانو نمیخواهد جایگزین یک وعده غذای کامل شود، بلکه یک انقلاب و یک حرکت روبه‌جلو برای ارتقای تغذیه است...
جامعه ما تحت فشار است و امید به زندگی به شدت رو به کاهش است. بیماریهای مزمن بیش از پیش شایع شدند. تولید غذا و به صورت خاص گوشت، هزینه های بسیار بالایی داشته و حدود 70 درصد از مواد اولیه نیز به دلیل مشکلات مختلف تا تبدیل به خوراک، دور ریخته می شود.
باید به فکر یک جایگزین بود!
راه حل، باید جایگزین غذاهای بی‌خاصیتی که تنها انسانها را چاق و بیمار و کم هوش می‌کنند، شده و به محصول جدید برسد. نتیجه غذاهای موجود چیزی جز اضافه وزن و دیابت و بیمارهای دیگر نیست...
ما نانو را پیشنهاد می‌کنیم، نانو تنها به فکر آن نیست که یک غذای خوشمزه بخوریم، بلکه به فکر آن است که عمر را 20 تا 50 سال افزایش داده و سلامت بشری در زمان زندگی را تضمین کرده و صورت زندگی را تغییر دهد!
نانو از لحاظ تغذیه به طور قطع می‌تواند جایگزین 100 درصدی برای غذاهای نامفید قبلی باشد، این یک ادعاست. دستور پخت در نانو با یک خلاقیت و ایده جدید ارائه شده که می‌تواند علاوه بر ایجاد یک محصول مغذی، طعم دوست داشتنی و همچنین سلامت را ایجاد کند.
در آینده‌ای نه چندان دور که اغلب افراد به دنبال ایجاد راهکاری برای دستیابی به عمر بهینه هستند، نانو با یک فرمت جدید از تغذیه که توسط جمعی از افراد متخصص در زمینه علم تغذیه، مهندس مواد و افرادی آینده بین و حرفه‌ای در زمینه سلامت و بهینه‌سازی عمر، به شما ارائه می‌کند، چاره‌ساز خواهد بود. نانو با بهترین های امروز تهیه نشده بلکه با بهترین های فردا به شما تقدیم می‌شود.